Baltic Dental Services Logo

Pakalpojumi


Pakalpojumi

Rīga – jaunākais Eiropas medicīnas tūrisma virziens

Noslēpums ir atklāts. Desmit gadus atpakaļ tikai nedaudzi cilvēki apsvēra iespēju apciemot Baltijas valstis, piemēram, Latviju, ar mērķi izārstēt zobus. Nesen viss ir mainījies, jo tūkstošiem tūristu no visām Rietumu Eiropas valstīm un Skandināvijas apmeklē mūsu skaistu galvaspilsētu – Rīgu.

Kas viņus atved šurp, izņemot izsmalcinātu arhitektūru, apburošu viesmīlību, nepiesārņotu dabu un draudzīgus cilvēkus? Tā ir iespēja ieekonomēt lielu naudas summu uz daudzajiem privātajiem pakalpojumiem, un, it īpaši, uz stomatoloģijas.

Tas tā arī ir! Tāpat kā Ungārija un Polija uzcēla ievērojamu daļu no savas tūrisma ekonomikas apkārt medicīnas un stomatoloģijas tūrisma, tā arī Latvija atklāja sevi kā karstāko virzienu tiem ceļotājiem, kuri meklē jautru atpūtu savienojumā ar augstākā līmeņa stomatoloģisko pakalpojumu saņemšanu pēc pieņemamām cenām.

 
 

Pilns stomatoloģiskās ārstēšanas iespēju spektrs

„„Baltic Dental Services” ir visātrāk augoša stomatoloģiskā klīnika Baltijā. Iemesli ir skaidri. Atšķirībā no lielajām mega-klīnikām, bezpersoniskajām stomatoloģiskajām rūpnīcām, kas ārstē visus vienkārši pēc kārtas, „Baltic Dental Services” klīnikā mēs ārstējam ikvienu tā, kā ārstētu savas ģimenes locekli. Nepieciešamības gadījumā mēs esam gatavi veltīt tik daudz laika, cik tas ir nepieciešams katrā individuālā gadījumā, ko vairākums stomatologu nedara. Iespējams, tieši tādēļ, vairāk nekā 80% no mūsu jaunajiem pacientiem atnāk pēc apmierinātu klientu rekomendācijām.

Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un materiālus, garantējot Jūsu pilnīgu drošību un komfortu. Mūsu procedūru kabineti un stomatoloģiskie instrumenti atbilst visstingrākajiem ES standartiem.

 
 

Ja Jūs atlikāt nepieciešamo stomatoloģisko ārstēšanu dēļ augstām cenām vai gariem gaidīšanās sarakstiem, tagad ir laiks rezervēt īstermiņa ceļojumu uz Rīgu un ieplānot savu vizīti pie pieredzējušā Rīgas stomatologa „Baltic Dental Services” klīnikā.

Es sirsnīgi ielūdzu Jūs apciemot mūsu klīniku un izmēģināt uz sevis ērtību, ekonomiju un gandarījumu no skaista smaida radīšanās „Baltic Dental Services” klīnikā!