Baltic Dental Services Logo

FAQ

Es dzirdēju par stomatologiem Polijā un Ungārijā, bet Latvijā?

Jā, Latvijā. Iespējams mēs esam mazā valsts, bet ļaudis, kas šeit dzīvo, ir vieni no visizglītotākajiem un progresīvākajiem Eiropā. Desmitiem gadu atpakaļ mūsu universitāšu izglītības sistēma bija Padomju Savienības lepnums. Tagad, pēc 20 gadiem neatkarības, tehnisko un profesionālo pakalpojumu līmenis ir vienlīdzīgs jebkurai no Rietumeiropas valstīm. Pie tam, daudzi mūsu profesori Medicīnas koledžās ir Latvijas izcelsmes Rietumeiropas un Ziemeļamerikas ārsti un stomatologi, kas šobrīd atgriežas dzimtenē, lai apmācītu un praktizētu. Visi klīnikas „Baltic Dental Services” stomatologi aktīvi paaugstina savas izglītības līmeni, sekojot jaunākajām izstrādēm un procedūrām.

Vai Jums ir daudz pacientu no Rietumeiropas?

Jā, pārsteidzoši daudz. Tūrisms Baltijas valstīs aug apbrīnojami ātri. Stomatoloģiskais tūrisms ir daļa no šī augšanas procesa. Vairākums mūsu pacientu atbrauc no Lielbritānijas, bet ir pacienti arī no Vācijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Īrijas. Mums pat bija daži pacienti no ASV, kuri teica, ka samaksāja par savu ceļojumu trīs reizēs mazāk. Apskatiet dažus mūsu ārzemju pacientu komentārus::

  • „Rīga bija tik skaista un mani zobi vēl nekad neizskatījās labāk… Lieliski!” Klēra Šeffilda, Merseisaida, Lielbritānija
  • „Ausgezeichneter Service und Betreuung!” Utē Kornelius, Frankfurte, Vācija
  • „Es biju mazliet skeptisks pret Rietumeiropas stomatologiem, bet vairāk nē… Lieliskais darbs!” Stivēns Trinors, Austina, ASV
  • “Esmu tik priecīgs, ka atradu Jūs… ieekonomējāt man vairāk nekā 2000 eiro uz kroņiem un venīriem… Paldies Jums!” Džoanna M., Dublina, Īrija

Kāpēc Latvija ir labākā izvēle stomatoloģiskajai ārstēšanai?

Esam pārliecināti, ka visnozīmīgākais iemesls apmeklēt Rīgu ar mērķi saņemt stomatoloģisko ārstēšanu ir cena. Ienākumi Latvijā sastāda apmēram 30% no Rietumu līmeņa. Tādējādi, cenas arī ir ievērojami zemākas. Un tāpēc, ekonomija uz sarežģītas vai ilgstošas ārstēšanas, tādas kā, piemēram, vairāki implanti, kroņi vai tilti, var būt diezgan pievilcīga. Faktiski, ar to var saprast atšķirību starp Jums nepieciešamo darbu veikšanu un ciešanām no pasliktinošā stāvokļa.

Vai tie materiāli un metodikas, kuras izmanto „Baltic Dental Services” klīnikā ir tādas pašas, ko izmanto Rietumu klīnikās?

Absoluti. Musu stomatologiska klinika Riga ir nokomplekteta ar pieredzejušajiem un augsti izglitotajiem stomatologiem un zobu tehnikiem. Mes esam pilniba aprikoti ar musdienigajam un progresivajam tehnologijam. Mes izmantojam izejvielas no Vacijas, Zviedrijas un ASV. Tas pats ir ar stomatologisko laboratoriju. Mes pastavigi investejam lidzeklus iekartas un cilvekos.

Kādu laiku iepriekš ir jāpierakstās uz vizīti?

Dažreiz, mazāk nekā stundu iepriekš. Mēs esam ļoti elastīgi saraksta sastādīšanas politikā. Dažreiz mums pacienti zvana sakarā ar akūtām zobu sāpēm, un mēs varam apskatīt viņus tajā pašā dienā bez jebkādām problēmām. Sarežģītajām procedūrām, kuras prasa ilgstošas manipulācijas mutes dobumā, ir vēlams pierakstīties vismaz 48 stundas iepriekš, lai mēs varētu rezervēt nepieciešamo laiku. Un tomēr, mūsu politika vienmēr bija šāda – strādāt nedēļas nogalē un vēlu vakaros, ja situācija vai pacienta grafiks to pieprasa. Ja esam Jums vajadzīgi, mēs būsim uz vietas!

Cik ilgu laiku man būs nepieciešams pavadīt Rīgā?

Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no tās ārstēšanas un procedūru tipa, kuras Jums būs nepieciešamas. Plombas un ekstrakcijas ir pēc laika visīsākais procedūras. Ja Jums ir nepieciešama ārstēšana, kura ietver sevī protēžu modelēšanu un laboratorijas darbus, tādus ka ieliktņi, noņemamas protēzes un implanti, Jums var būt nepieciešams aizturēties šeit pāris dienas ilgāk. Tieši tādēļ mēs rekomendējam Jums no sākuma atsūtīt mums ārstēšanas plānu, lai mēs varētu sastādīt iepriekšēju detalizētu novērtējumus un palīdzēt Jums saplānot vizītes uz Latviju ilgumu.

Vai valodas barjera varētu būt problēma?

Nebūt nē. Mūsu stomatologi lasa un runa vairākās valodās, jo viņiem jābūt spējīgiem lasīt tehniskos žurnālus, izdotus Rietumu valstīs. Piemēram, mūsu ārste Olga Galkina runa 5 valodās, ieskaitot itāļu un norvēģu. Tomēr, mēs uzskatam šo situāciju par ļoti svarīgu un varam nodrošināt Jums speciālo gidu un kompanjonu, kas nepieciešamības gadījumā spēs ne tikai palīdzēt ar tulkošanu, bet arī sniegs jebkuru citu palīdzību un atbalstu Jūsu vizītes klīnikā laikā. Jums vienmēr var būt kaut kas blakus ārstēšanas laikā.

Kā un kad man būs nepieciešams / vajadzēs samaksāt?

Mēs lūdzam apmaksāt Jūsu rēķinu, kad pakalpojumi ir sniegti, kas parasti notiek pēdējā ārstēšanas dienā. Mēs pieņemam apmaksai skaidru naudu, pamata kredītkartes un debetkartes, un ceļojuma čekus. Ja ārstēšana notiek pa etapiem, tad varbūt vajadzēs veikt kaut kādu daļēju jeb proporcionālu maksājumu.

Kā ir ar zemes transportu?

Eksistē vairāki varianti transportēšanai no lidostas, vai arī, iespējams, Jūs gribēsiet īrēt mašīnu ilgākajam ceļojumam uz Latviju. Protams, tas ir atkarīgs no Jūsu tūres mērķiem un pieejama laika. Laimīgam kārtam, vairākums viesnīcu un apartamentu atrodas dažu minūšu pastaigas attālumā no mūsu klīnikas. Rīgas centrs nav liels un tajā ir diezgan viegli orientēties.

. Vai Jūs varat veikt pilnīgu rezervāciju, ieskaitot aviobiļetes?

Teorētiski, jā, bet tomēr, kad klients pats kontrolē šo ceļojuma aspektu, viņam ir vairāk iespēju minimizēt izdevumus, jo viņam pašam ir kontrole pāri savam grafikam. Tāpēc mēs rekomendējam saviem klientiem pašiem rezervēt savu lidojumu. Mēs rekomendējam Ryanair un AirBaltic kā vislētākās aviolīnijas Rīgas lidostā.